Общинска избирателна комисия Казанлък


РЕШЕНИЕ
№ 220
Казанлък, 28.10.2019

ОТНОСНО: Разпределяне на мандатите по кандидатски листи и обявяване на избраните общински съветници, съгласно получените данни от протоколите на СИК в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

Общинска избирателна комисия Казанлък

 

 

РЕШЕНИЕ № 220

 

Казанлък, 28.10.2019 г.

 

ОТНОСНО: Разпределяне на мандатите по кандидатски листи и обявяване на избраните общински съветници, съгласно получените данни от протоколите на СИК в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

 

Общинската избирателна комисия Казанлък на основание чл. 247 от ИК и въз основа на получените данни от протоколите на СИК, взе следното:

 

РЕШЕНИЕ

 

Брой мандати за общински съветници: 37

Общинската избирателна квота е 685 гласа.

Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА.

 

Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на политически партии и коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

 

 

Ном. Бюл.

Наименование на партията или коалиция

Брой мандати

 
 

34

ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1

 

43

ПП ГЕРБ

13

 

55

Движение за права и свободи - ДПС

6

 

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

9

 

70

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

8

 

 

Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюлетината

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в подреждането

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата

№ на списъка

Брой предпочитания

4

ПП АТАКА

1

Драгомил Иванов Иванов

А

164

 

 

2

Павел Дочев Ефтимов

А

16

 

 

3

Христина Иванова Иванова-Теодосиева

Б

10

 

 

4

Наталия Йорданова Люцканова

Б

3

 

 

5

Николай Славов Фитков

Б

12

 

 

6

Антония Стойнова Арашнакова

Б

13

 

 

7

Иван Илиев Симеонов

Б

0

 

 

8

Ваня Илиева Василева

Б

0

 

 

9

Динка Костадинова Тихи

Б

0

 

 

10

Стефко Иванов Върбанов

Б

5

8

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1

Антон Дечев Каракоев

А

184

 

 

2

Иван Димитров Дюлгеров

Б

12

 

 

3

Антон Иванов Тоцков

Б

5

 

 

4

Петя Атанасова Тарлева

Б

6

 

 

5

Милена Богданова Чукарева

Б

4

 

 

 

 

   

14

Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

1

Димитрина Иванова Дончева

А

60

 

 

2

Мария Младенова Славова

А

41

 

 

3

Иван Илиев Джалов

А

27

 

 

4

Димчо Христов Коларов

А

22

 

 

5

Стефан Христов Панчугов

А

17

 

 

6

Станислава Дончева Тонева

Б

3

 

 

7

Борислав Людмилов Ленев

Б

3

 

 

8

Павел Стефанов Василев

Б

4

 

 

9

Християн Райчев Стоев

Б

4

 

 

10

Атанас Стефанов Митев

Б

1

 

 

11

Радослав Емилов Гудов

Б

8

34

ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1

Чавдар Костадинов Ангелов

А

503

 

 

2

Иван Георгиев Лапчев

А

73

 

 

3

Атанас Николов Боев

Б

12

 

 

4

Пепа Димитрова Дукова

Б

26

 

 

5

Петър Христов Ганчев

Б

7

 

 

6

Диана Тончева Рамналиева

Б

30

 

 

7

Емил Петров Генчев

Б

17

 

 

8

Владимир Александров Даскалов

Б

9

 

 

9

Георги Янев Стойков

Б

4

 

 

10

Васил Кънчев Вълчанов

Б

0

 

 

11

Николай Желязков Монев

Б

9

 

 

12

Тошко Томов Башкехайов

Б

36

 

 

13

Кънчо Тодоров Христов

Б

31

35

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

1

Ганчо Милчев Ганев

А

353

 

 

2

Гергана Атанасова Атанасова

Б

20

 

 

3

Николай Илиев Панайотов

Б

6

 

 

4

Иван Йорданов Найденов

Б

5

 

 

5

Богдана Райчева Пасева

Б

8

 

 

6

Пламена Стоянова Джапунова

Б

11

 

 

7

Венцислав Николаев Мандевски

Б

10

 

 

8

Петър Стоянов Попов

Б

11

 

 

9

Таня Иванова Желязкова

Б

4

 

 

10

Стефка Дончева Топалова-Тянова

Б

6

 

 

11

Радка Иванова Белчева

Б

23

 

 

12

Мирослав Пенев Пенев

Б

6

 

 

13

Диан Стефанов Стайков

Б

3

 

 

14

Жулиета Георгиева Николова

Б

5

 

 

15

Валери Петров Кирилов

Б

6

 

 

16

Даниел Николов Великов

Б

6

 

 

17

Петър Василев Дачев

Б

7

 

 

18

Росица Димова Златева

Б

11

 

 

19

Петър Христов Петров

Б

9

 

 

20

Миглена Веселинова Йонкова

Б

5

 

 

21

Кольо Иванов Николов

Б

1

39

ПП Народна партия свобода и достойнство

1

Сунай Реджеп Хаджъ

А

240

 

 

2

Щерьо Димчев Щерев

Б

17

 

 

3

Диман Колев Колев

Б

0

 

 

4

Красимир Димитров Мъсев

Б

7

 

 

5

Румен Веселинов Дончев

Б

3

 

 

6

Мая Иванова Станева

Б

10

42

партия на ЗЕЛЕНИТЕ

1

Минчо Иванов Ковачев

А

71

 

 

2

Титко Денев Бахчеванов

А

6

 

 

3

Анна Антонова Матева

Б

1

 

 

4

Нено Дончев Стайков

Б

0

 

 

5

Георги Пенчев Бошнаков

Б

0

43

 ПП ГЕРБ

1

Николай Златанов Димитров

Б

162

 

 

2

Белчо Колев Белчев

Б

147

 

 

3

Радиана Стефанова Стефанова

Б

133

 

 

4

Илиана Петкова Жекова

Б

191

 

 

5

Аксения Бориславова Тилева

Б

98

 

 

6

Анна Василева Кожухарова

Б

68

 

 

7

Иван Георгиев Гитев

Б

240

 

 

8

Стефан Пенков Стефанов

Б

51

 

 

9

Галин Иванов Иванов

Б

174

 

 

10

Мария Цонева Цонева

Б

245

 

 

11

Роман Алексеев Желев

Б

81

 

 

12

Николай Митков Факиров

Б

182

 

 

13

Емил Ивелинов Недялков

Б

39

 

 

14

Генчо Христов Генчев

Б

76

 

 

15

Антим Пламенов Паральов

Б

340

 

 

16

Мария Тенева Иванова

Б

86

 

 

17

Валентин Петров Кралев

Б

181

 

 

18

Жельо Тодоров Желев

Б

72

 

 

19

Симона Петкова Петкова

Б

41

 

 

20

Стефан Драганов Златев

Б

70

 

 

21

Красимир Иванов Кънев

Б

97

 

 

22

Ангел Петков Ангелов

Б

87

 

 

23

Георги Николов Видев

Б

67

 

 

24

Таня Радионова Иванчева

Б

41

 

 

25

Красимир Захариев Иглев

Б

123

 

 

26

Василка Димитрова Еленкова

Б

78

 

 

27

Стефан Мирчев Птичков

Б

54

 

 

28

Галина Теодорова Моллова

Б

21

 

 

29

Асен Стефанов Зонгуров

Б

40

 

 

30

Георги Желев Пархов

Б

41

 

 

31

Теменужка Димитрова Люцканова

Б

34

 

 

32

Михаил Тодоров Янушев

Б

190

 

 

33

Гинка Вълкова Желязкова

Б

45

 

 

34

Петър Иванов Петков

Б

18

 

 

35

Десислава Пламенова Тинева

Б

103

 

 

36

Елица Ваклинова Ваклинова

Б

59

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

Димитър Пламенов Пашев

A

310

 

 

2

Георги Денев Бяндов

A

41

 

 

3

Симеон Тодоров Шопов

Б

19

 

 

4

Калин Николаев Калинов

Б

19

 

 

5

Диана Георгиева Кирилова

Б

7

 

 

6

Маринела Димова Тенева

Б

4

 

 

7

Петя Борисова Лейкова

Б

5

 

 

8

Иван Сотиров Тишев

Б

11

 

 

9

Димитър Денев Бяндов

Б

4

51

ВОЛЯ

1

Диян Петров Калайджиев

А

180

 

 

2

Валентина Стефанова Раллис

А

56

 

 

3

Ваня Станчева Владимирова

Б

24

 

 

4

Светослав Иванов Сунгуров

Б

22

 

 

5

Гергана Иванова Орозова

Б

31

 

 

6

Георги Христов Шутов

Б

4

 

 

7

Десислав Йосков Йосифов

Б

22

 

 

8

Бояна Иванова Минчева

Б

11

 

 

9

Николай Ганчев Карагенски

Б

8

 

 

10

Георги Кирилов Скобелев

Б

4

 

 

11

Мария Иванова Гечева

Б

29

 

 

12

Кирил Трифонов Козлев

Б

18

 

 

13

Йоана Чавдарова Кутикова

Б

10

 

 

14

Димитър Павлинов Петров

Б

19

 

 

15

Иван Димитров Мъдров

Б

24

 

 

16

Асен Бориславов Асенов

Б

7

 

 

17

Красимира Дончева Пеева

Б

9

 

 

18

Юсеин Юмер Ходжа

Б

2

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

Ахмед Абдула Мехмед

А

1631

 

 

2

Джамал Неджипов Папарланов

А

271

 

 

3

Станчо Георгиев Леков

А

244

 

 

4

Ридван Байрям Иляз

Б

189

 

 

5

Борислав Александров Асенов

Б

49

 

 

6

Георги Иванов Пенчев

Б

178

 

 

7

Юзеир Али Кенан

Б

45

 

 

8

Юлия Емилова Кехайова

Б

86

 

 

9

Алейдин Ахмедов Имамов

Б

91

 

 

10

Сунай Селимов Селимов

Б

39

 

 

11

Андриян Юлиянов Папазов

Б

27

 

 

12

Месут Илхан Юркюш

Б

39

 

 

13

Кязим Садък Сюлейман

Б

30

 

 

14

Денис Митков Делиев

Б

50

 

 

15

Сейхан Хюсеин Мустафа

Б

5

 

 

16

Румелия Гочева Николова

Б

12

 

 

17

Реджеб Асан Токил

Б

33

 

 

18

Кенан Шакир Саид

Б

31

 

 

19

Алихан Асанов Алиев

Б

6

 

 

20

Метин Ялзер Качан

Б

87

 

 

21

Айше Алейдин Хасан

Б

23

 

 

22

Ахмед Асан Чанак

Б

41

 

 

23

Ариф Мустафа Ахмед

Б

13

 

 

24

Ибрям Илханов Ибрямов

Б

30

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

СТОЯН АСЕНОВ ПЕТРОВ

А

2287

 

 

2

Денислав Христов Сербезов

А

546

 

 

3

Румяна Стоянова Друмева

Б

124

 

 

4

Донка Димова Симеонова

Б

78

 

 

5

Пламен Станимиров Караджов

Б

175

 

 

6

Иван Христов Колев

Б

129

 

 

7

Теодора Ганчева Иванова

Б

148

 

 

8

Моника Божидарова Динева

Б

77

 

 

9

Деко Михайлов Григоров

Б

95

 

 

10

Адриана Николова Тенева

Б

103

 

 

11

Емил Димитров Караниколов

Б

34

 

 

12

Продан Генев Бюйлеков

Б

83

 

 

13

Николай Стоянов Димитров

Б

55

 

 

14

Любомир Иванов Кутев

Б

53

 

 

15

Христо Иванов Иванов

Б

31

 

 

16

Александър Димитров Минчев

Б

97

 

 

17

Момчил Донев Ненов

Б

68

 

 

18

Мария Стоянова Бресковска СТОЯНОВА

Б

93

 

 

19

Кирилка Светославова Димитрова

Б

52

 

 

20

Георги Венциславов Михов

Б

135

 

 

21

Мариян Огнянов Бозуков

Б

59

 

 

22

Християн Мирославов Андонов

Б

50

 

 

23

Захари Велчев Даскалов

Б

36

 

 

24

Галин Николаев Николов

Б

66

 

 

25

Ивелина Стоилова Недкова

Б

33

 

 

26

Дориан Анев Дерменджиев

Б

365

 

 

27

Петър Славов Митев

Б

37

 

 

28

Стойо Христов Стоев

Б

18

 

 

29

Димитър Сашев Алексиев

Б

41

 

 

30

Димитър Райков Илиев

Б

17

 

 

31

Мирослава Христова Николова

Б

55

 

 

32

Харалан Кирилов Киров

Б

65

 

 

33

Кремена Колева Костадинова

Б

20

 

 

34

Стоян Минчев Стоянов

Б

54

 

 

35

Иванка Коева Тодорова

Б

17

 

 

36

Гина Тончева Хаджиева

Б

48

 

 

37

Тодор Иванов Тодоров

Б

51

58

Движение ЗАЕДНО за промяна

1

Гергана Николова Димитрова

А

159

 

 

2

Надежда Стоянова Ланджева

А

21

 

 

3

Таня Димитрова Димитрова

Б

13

 

 

4

Донка Георгиева Каменова

Б

14

 

 

5

Маргарита Христомирова Петрова

Б

5

 

 

6

Айгюн Рашид Юсеин

Б

4

 

 

7

Живка Христова Панайотова

Б

6

 

 

8

Драгомир Красимиров Кьовбашиев

Б

0

 

 

9

Елица Георгиева Проданова

Б

2

64

ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

1

Иван Борисов Дончев

А

66

 

 

2

Николай Цонев Александров

А

60

 

 

3

Кристиан Стефанов Христов

А

40

 

 

4

Янка Иванова Маркова-Иванова

Б

15

 

 

5

Антония Миткова Матева

Б

10

 

 

6

Стоян Митев Методиев

Б

0

 

 

7

Кристина Красимирова Пеева

Б

3

 

 

8

Емин Еминов Кумбаров

Б

1

 

 

9

Фипип Милков Миланов

Б

3

 

 

10

Магдалена Даниелова Семенова

Б

8

 

 

11

Юлиана Стефановна Стефанова

Б

8

 

 

12

Владимир Иванов Атанасов

Б

7

 

 

13

Мария Янкова Иванова

Б

4

 

 

14

Ружди Шукри Мустафа

Б

14

 

 

15

Георги Ралев Ралев

Б

2

 

 

16

Катя Недева Василева

Б

4

 

 

17

Орлина Крумова Димитрова

Б

6

 

 

18

Дешка Минчева Макелова

Б

0

 

 

19

Невена Стефанова Янкова

Б

2

 

 

20

Румен Демирев Сомов

Б

14

66

"ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ -ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

Методи Йорданов Маринов

А

196

 

 

2

Камелия Генева Димитрова

А

32

 

 

3

Николай Стефанов Стойков

А

31

 

 

4

Пламена Йонкова Христова

Б

24

 

 

5

Васил Иванов Божев

Б

20

 

 

6

Цветелина Георгиева Джоргова

Б

5

 

 

7

Радостин Михайлов Симеонов

Б

6

 

 

8

Мария Иванова Гаджева

Б

9

 

 

9

Николай Бончев Чолаков

Б

6

 

 

10

Васил Маринов Чилов

Б

11

 

 

11

Генчо Тихомиров Василев

Б

8

70

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

1

Николай Христов Ибушев

А

3309

 

 

2

Янко Тонев Запрянов

Б

75

 

 

3

Цветан Тенев Шиков

Б

128

 

 

4

Драгомир Влаев Петков

Б

21

 

 

5

Владимир Йорданов Чучумишев

Б

83

 

 

6

Мариета Петрова Пепелешкова

Б

39

 

 

7

Добрин Цветанов Драгнев

Б

84

 

 

8

Красимира Белчева Харизанова

Б

56

 

 

9

Пламен Костов Стайков

Б

19

 

 

10

Атанас Петков Бозов

Б

28

 

 

11

Любомир Койчев Лалев

Б

24

 

 

12

Калин Петров Божков

Б

84

 

 

13

Христо Стоянов Карастойнов

Б

31

 

 

14

Красимир Андреев Папазов

Б

18

 

 

15

Даниела Георгиева Хубенова

Б

24

 

 

16

Елена Иванова Гамова

Б

14

 

 

17

Петър Кирилов Щирянов

Б

81

 

 

18

Мариана Драганова Демирева

Б

26

 

 

19

Красимир Михайлов Дамянов

Б

41

 

 

20

Георги Димов Даскалов

Б

75

 

 

21

Антония Димитрова Славова

Б

13

 

 

22

Станка Иванова Костова

Б

8

 

 

23

Апостол Костов Терзиев

Б

16

 

 

24

Георги Добрев Добрев

Б

21

 

 

25

Билян Тошков Тошков

Б

40

 

 

26

Петър Димитров Кирев

Б

16

 

 

27

Дончо Иванов Дончев

Б

50

 

 

28

Петър Веков Веков

Б

6

 

 

29

Иван Колев Дочев

Б

9

 

 

30

Петър Василев Кръстев

Б

27

 

 

31

Павлина Иванова Делчева

Б

26

 

 

32

Павлин Ангелов Кръстев

Б

47

 

 

33

Албена Василева Петрова

Б

9

 

 

34

Денчо Станев Христов

Б

9

 

 

35

Петя Колева Димова-Голакова

Б

9

 

 

36

Танчо Димитров Михайлов

Б

16

 

 

37

Венко Здравков Юнаков

Б

16

 

Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

1  Аксения Бориславова Тилева

ПП ГЕРБ

 

2  Анна Василева Кожухарова

ПП ГЕРБ 

 

3  Ахмед Абдула Мехмед

Движение за права и свободи - ДПС

 

4  Белчо Колев Белчев

ПП ГЕРБ

 

5 Борислав Александров Асенов

Движение за права и свободи - ДПС

 

6 Владимир Йорданов Чучумишев

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

7 Галин Иванов Иванов

ПП ГЕРБ

 

8 Георги Иванов Пенчев

Движение за права и свободи - ДПС

 

9 ДЕКО МИХАЙЛОВ ГРИГОРОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

10 ДЕНИСЛАВ ХРИСТОВ ССербезовСЕРБЕЗОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

11 Джамал Неджипов Папарланов

Движение за права и свободи - ДПС

 

12 Добрин Цветанов Драгнев

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

13 Донка Димова Симеонова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

14 Драгомир Влаев Петков

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

15 Емил Ивелинов Недялков

ПП ГЕРБ

 

16 Иван Георгиев Гитев

ПП ГЕРБ

 

17 ИВАН ХРИСТОВ КОЛЕВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

18 Илиана Петкова Жекова

ПП ГЕРБ

 

19 Красимира Белчева Харизанова

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

20 Мариета Петрова Пепелешкова

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

21 Мария Цонева Цонева

ПП ГЕРБ

 

22 МОНИКА БОЖИДАРОВА ДИНЕВА

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

23 Николай Златанов Димитров

ПП ГЕРБ

 

24 Николай Митков Факиров

ПП ГЕРБ

 

25 Николай Христов Ибушев

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

26 ПЛАМЕН СТАНИМИРОВ КАРАДЖОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

27 Радиана Стефанова Стефанова

ПП ГЕРБ

 

28 Ридван Байрям Иляз

Движение за права и свободи - ДПС

 

29 Роман Апексеев Желев

ПП ГЕРБ

 

30 РУМЯНА СТОЯНОВА ДРУМЕВА

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

31 Станчо Георгиев Леков

Движение за права и свободи - ДПС

 

32 Стефан Пенков Стефанов

ПП ГЕРБ

 

33 СТОЯН АСЕНОВ ПЕТРОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

34 ТЕОДОРА ГАНЧЕВА ИВАНОВА

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

35 Цветан Тенев Шиков

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

36 Чавдар Костадинов Ангелов

ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

 

37 Янко Тонев Запрянов

Местна коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

 

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: НЯМА

Председател: Здравко Красимиров Балевски

Зам. председател: Николай Гочев Господинов

Зам. председател: Тюркян Исмедова Салиева

Секретар: Таня Йорданова Димитрова

За секретар: Ваня Димитрова Андреева

За секретар: Йорданка Илиева Арнаудова

За секретар: Любомир Росенов Денков

За секретар: Мариана Борисова Стойнева

За секретар: Мартина Николова Кулева

За секретар: Милена Колева Кацарова

За секретар: Петко Стоянов Петков

За секретар: Петър Иванов Иванов

За секретар: Спас Василев Спасов

* Публикувано на 28.10.2019 в 19:25 часа

Свързани решения:

222/30.10.2019

245/14.11.2019

Календар

Решения

  • № 248 / 12.12.2019

    относно: Разглеждане на постъпило Заявление с Вх. № 34-00-51/10.12.2019 г. от Атанас Петков Бозов със заявен отказ от избирането му за общински съветник.

  • № 247 / 06.12.2019

    относно: Разглеждане на постъпило писмо от 04.12.2019 год. на Председателя на Общински съвет Казанлък във връзка със Заявление от Драгомир Влаев Петков относно предсрочно прекратяване на пълномощията му като общински съветник.

  • № 246 / 17.11.2019

    относно: Приемане на писмено становище по образувано срещу Решение №241/03.11.2019 год. на ОИК Казанлък съдебно дело и приемане на решение за процесуално представителство.

всички решения